"הבמה של סלין"

 מצדיע למחזות זמר קלאסיים אשר מוצגים בהיכלים גדולים בעולם ע"י מיטב הבימאים והתסריטאים. מחזות זמר אלו תורגמו לשפות רבות וזכו בפרסים יקרי ערך בארץ ובעולם.

אלאדין

אלאדין – בנו של חייט עני התבקש מג'אפר (מתחזה )להיכנס למערה ולהוציא מעומקה מנורה בעלת כוחות קסם .אלאדין (עידו מ)מנצל את המשאלות של ג'ני ומבקש את ידה של יסמין(מאיה פ)בת המלך ועובר לחיות בארמון מפואר. ילדים קסומים (בני 5-6)מגלמים את ג'יני השדון.

עוץ לי גוץ לי

מעשיה במלך (ראם ב)המחפש אישה שתנהל לו את משק הבית, בכדי להשיב את האיזון לממלכה. הטוחן מנדב את בתו(ליאן מ)אשר מצווה לטוות זהב מקש ,והשדון עוץ לי גוץ לי(אותו מגלמות עדי ותמר)נחלץ לעזרת כל אנשי הארמון. ילדים מהממים (בני 7-8)מגלמים את צוות הארמון המופלא.

צלילי המוסיקה

אוסטריה 1938, המחזמר מבוסס על ספר זיכרונות של מריה פון טראפ(אותה מגלמת ליה א)מתלמדת לנזירה במנזר נונברג ,אשר מרבה לברוח ולהתבודד על ההרים כדי לשיר להנאתה. יום אחד נשלחת לעבוד כאומנת במשפחת אצולה אצל האלמן אמיד.מריה מתאהבת עד כלות בבנות המשפחה-היתומות מאם ,ובהמשך אף אביהן הקפטן,מתאהב ונישא למריה. ילדות מהפנטות (בנות 9-10)מגלמות את בנות הקפטן, את הנזירות ,את ארוסת הקפטן ואת מנהלת משק הבית.

אנני

ניו יורק 1933 בית יתומות עירוני, אותו מנהלת מיס הניגאן (ליאור ש)שמתעללת בבנות המסכנות שבמעון. יום אחד מגיעה גרייס פארל (אדל ח)מזכירתו של מר וורבאקס המיליארדר, בשל בקשתו של מנהלה לארח יתומה לחג המולד. אנני (רומי ג)שנבחרה להתארח אצלו באחוזה מתקבלת בחום בביתו, וכשאנני חוזרת לביקור לחברותיה במעון מבטיחה לסייע להן, לצאת לחיים חדשים ולהפטר סוף סוף מהמנהלת הרעה. ילדות מוכשרות בנות (בנות 9-10) מגלמות את הבנות היתומות.

כנר על הגג

מחזמר המבוסס על סיפורי "טוביה החולב" מאת הסופר שלום עליכם. הגיבור הוא טוביה החולב(אלמוג ש)יהודי עני-אב ל-5 בנות, המתגורר באנתבקה שבאימפריה הרוסית, אשר חושש להתבוללות בנותיו ולחילול המסורת היהודית. השדכנית(אור)מציעה לגולדה האם(אלין)שידוכים, כשכל אחת מבנותיו מעמידה בתורה את אביהן במבחן בזמן שהגורל מזמן להן את אהוביהן. ילדים אלופים וותיקים שלי (בני 11-12)מגלמים את בנותיו וחתניו של טוביה, האלמן וולף (אמיתי) ואת כבוד הרב מנדל(אסף ג)

גריז

מחזמר משנת 1972,אשר עובד בהמשך ב-1978 לסרט מצליח ושובר קופות. העלילה סובבת סביב רוח הנעורים בארצות הברית של שנות החמישים, כשגיבור העלילה דני זוקו(יונתן)מתאהב בסנדי(אילנה) אשר הגיעה מאוסטרליה בקיץ ,ומסתייג מבטי ריזו(נעם מ) שמקנאה לסנדי. ילדים נדירים שלי מגלמים את החברה עם הגריז, ואת המורה ג'ין.(נויה)

בוסתן ספרדי

 מחזה מאת יצחק נבון .קולג' תאטרלי המספר את סיפורה של השכונה הספרדית בירושלים של שנות ה-30. העלילה מציגה שירת קודש וחול, סיפורים משעשעים ואהבה אסורה. את הדמויות הרבגוניות מגלמים בוגרי הסטודיו לתאטרון. רובם יונקים תאטרון מזה שנים על בימת הסטודיו-והדינמיקה ביניהם מופלאה .

שווה צפייה !!!

אומנים ידוענים אשר גילמו תפקידי מפתח במחזות הזמר הללו יגיעו לכבדנו בערב הפרמיירה של הסטודיו.
כמו כן צפויה לכם הפתעת אמן מדהים ולהקתו.

אורח נכבד !
הנך מוזמן להפקת הסיום של הסטודיו לתאטרון המוביל באשקלון
"הבמה של סלין" למופע מחווה "ערב מחזות זמר"
במעמד מהפנט וקסום של כוכבי הסטודיו (גילאי 5-17)
יום ראשון כ"ז בסיון תשע"ט ה-30.6.19
בשעה 20:00 במרכז הכנסים שבמכללת אשקלון (אולם C)

עוזרת בימאית : ליטל אקריש מויאל
עוזר הפקה וקריינות : דור טיבי
עריכה וניהול מוסיקלי : רמי והבה
מפיק ,לוגיסטיקה ומצגות : גיא מן
כוראוגרפיה : יהב שוסטר ובר ג'אנו.
כתיבה עיבוד ובימוי : סלין אבוטבול