מרכז הכנסים הבינלאומי למען הקהילה

כשעושים טוב מקבלים טוב! מרכז הכנסים הינו בין היחידים מסוגו אשר פועל כעמותה ללא מטרות רווח. חלק ניכר מהכנסותינו מוקדש לקידום פעילויות שונות באזור הדרום.

קשרי אקדמיה

אמצעות הקשר ההדוק עם המכללה האקדמית אשקלון, אנו מעניקים באופן קבוע מלגות לסטודנטים חונכים בפרויקטים חינוכיים.

"מוסיקמפוס"- כיתת אמן לסטודנטים של המכללה האקדמית אשקלון

מסגרת המוסיקמפוס מוזמנים הסטודנטים לכיתת אמן אינטימית, בה מבצע האמן ממיטב ושיריו, מספר את סיפורו האישי ומנהל שיחה בלתי אמצעית עם הסטודנטים. זהו מיזם חברתי חדש המתקיים זו השנה השלישית, בשיתוף מרכז הכנסים, אגודת הסטודנטים והמכללה האקדמית ומטרתו לייצר שיח תרבותי עכשווי בין האמנים האהובים לסטודנטים. הכרטיסים המסובסדים נמכרים במחיר 10 ש"ח בלבד ולטובת הענין מוקצת הפסקה ארוכה מהרגיל במהלך יום הלימודים. בין האמנים שהשתתפו: ארקדי דוכין, קובי אפללו, קרולינה, נתן גושן ועוד.

כנסים מסובסדים

אנו מארחים ומפיקים בקביעות כנסים אקדמיים הפתוחים לקהל הרחב ללא תשלום.

בית של תרבות

מרכז הכנסים משמש כבית של תרבות. אנו מאמינים כי התרבות אינה מותרות אלה הכרח ולכן מנגישים את התרבות לכל אדם. פרויקט "סינמטק מפנק" ממחיש זאת היטב, אנו מציעים פעם בחודש לצפות בסרט חדש ומומלץ בעלות 10 ש"ח בלבד. ההטבה פתוחה לכולם, ללא הגבלה וללא אותיות קטנות.

פרויקט תרבות קהילתית

אנו מאמינים כי התרבות צריכה להיות נגישה לכולם, לא רק ברמת המחיר אלא גם ברמת התוכן. לכן הקמנו את פרויקט "תרבות קהילתית" המציע תוכנית עשירה המשלבת תוכן ורוח. דוגמא לפעילות בפרויקט זה הינה הקרנת הסרט "עלים אדומים" דובר אמהרית. בשיתוף פעולה עם מרכז הקליטה ועיריית אשקלון, הוזמנה כל הקהילה האתיופית לצפות בסרט ולדיון שאחריו. האירוע היה פתוח לכלל התושבים ומאות אנשים צפו, נהנו והשכילו.

בית לסרטים ישראלים

מרכז הכנסים מזמין לצפות בסרטי בכורה של סרטים ישראליים בשילוב פאנל מצוות ההפקה, שחקנים ובמאי. הקהל מוזמן לצפות בסרט כולל דיון בלתי אמצעי עם הצוות המפיק. הסרטים הנבחרים על פי רוב אינם "שוברי קופות" אך בעלי מסר חשוב ואיכויות "סינימטקיות"

הקתדרה בשישי

בשיתןף המכללה האקדמית, אנו מזמינים אחת לחודש את הקהל הרחב ליהנות מהרצאה של מובילי דעה, כלכלנים, אנשי ציבור משפיעים, אנשי ביטחון ועוד. הכניסה חופשית.

התזמורת האנדלוסית ירושלים

מרכז הכנסים משמש כאכסניה פעילה לתזמורת האנדלוסית הים תיכונית אשקלון ומארח באופן תדיר את חזרות התזמורת והופעותיה.

בואו נדבר על האירוע הבא שלכם!

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם