תרבות וסינמטק

לקוחות יקרים שימו לב

מענה טלפוני להזמנת כרטיסים בימי א' בלבד בין השעות 10:00-12:00, וביום הסרט שעתיים טרם הקרנתו! אנו ממליצים לרכוש כרטיסים באמצעות אתר האינטרנט שלנו

הופעות והקרנות

07.06.2019

יום שישי | בשעה 09:30

6.6.2019

יום חמישי| בשעה 20:30

2.6.2019

סרט טרום בכורה

יום ראשון | בשעה 19:30

28.5.19

יום שלישי | בשעה 19:00

יום שישי | בשעה 09:30

17.6.2019

יום שני | בשעה 20:00

10.06.2019

יום שני | בשעה 20:00

בואו נדבר על האירוע הבא שלכם!

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם 

האחת לחודש, בבוקר יום שישי, מתקיימת פעילות הקתדרה. הקהל הרחב מוזמן להגיע ולהאזין להרצאה מרתקת מפי בכירי המשק הישראלי, מובילי דעה, אישיים ביטחוניים ועוד. הכניסה חופשית
בתוכנית:
9:30 התכנסות וכיבוד
10:00 מרצה- האלוף יוסי בן חנן לשעבר קצין שריון ראשי, ראש המחקר והפיתוח של צה"ל ומערכת הביטחון, מפקד המכללות, המכללה לביטחון לאומי והמכללה הבין- זרועית לפיקוד מטה וראש האגף ליצוא ביטחוני של משרד הביטחון.
נושא ההרצאה: מלחמת ששת הימים, מזווית הראייה והמצלמה של קמב"ץ חטיבה 7, והיבטים ליום השביעי.
11:00 שאלות ותשובות
11:30 סיום משוער

שם הסרט: "בידיים טובות"

מרצה: יונית קמחי  
נושא ההרצאה:
בימוי: ז'אן הארי 
שחקים: ז'יל ללוש, סנדרין קיברלין, אלודי בושה

תקציר:

גורלו ועתידו של תיאו, תינוק בן יום, מופקד בידי המועצה לרווחת הילד לאחר שאימו ויתרה על האפשרות לגדל אותו. עד שימצאו פתרון קבוע, האחריות הזמנית על הטיפול בו עוברת לז'אן (ז'יל ללוש) ומשפחתו, לאומנה. לא רחוק משם, אליס, שלמרות מכשולים רבים מעולם לא ויתרה על החלום להיות אמא, מקבלת משירותי הרווחה בשורה שתשנה את גורלה ותכין אותה לתפקיד החשוב בחייה. דרכיהם של ז'אן, אליס ותיאו יצטלבו במסע אינטימי, מרגש, וסוחף.

"בידיים טובות" היא דרמה צרפתית בכיכובם של כמה מהשחקנים האהובים והמוערכים ביותר בצרפת, ובראשם זי'ל ללוש וסנדרין קיברלין.

צרפת / 2018
107 דקות/ דרמה
19:00 התכנסות
20:00הרצאה
20:30 הקרנת הסרט

שם הסרט: " השמן והרזה"

גלובוס הזהב 2018 – מועמד לפרס השחקן הטוב ביותר

מרצה: ירון שמיר

נושא ההרצאה: "להצליח זה עסק רציני.. האומנות של הקומדיה מצ'אפלין ועד השמן והרזה"

בימוי: ג'ון ס. ביירד
שחקנים: סטיב קוגן, ג'ון סי ריילי, נינה אריאנדה, שירלי הנדרסון

תקציר:
לורל והארדי – "השמן והרזה", הצמד הקומי האגדי האהוב והמפורסם בעולם, יוצאים לסיבוב הופעות בבריטניה של שנות ה-50. כשימי הזוהר כבר מאחוריהם והם מרגישים את סימני הגיל, הם עומדים בפני עתיד לא ידוע, ואכן, בתחילה נדמה כי הנוכחות באולמות מאכזבת. אבל מאז ומתמיד הם הצליחו להצחיק אחד את השני, והקסם, ההומור והכימיה המיוחדת שלהם הופכים את הסיור לסיפור הצלחה, מול מעריצים חדשים וישנים כאחד. אך עם משקעים מהעבר שהם עדיין לא לחלוטין פתרו, ושתי נשותיהם המאוד שונות אחת מהשנייה שמצטרפות לדרך, סיבוב ההופעות הופך למבחן עבור השותפות הוותיקה של שני החברים הקרובים…

ארה"ב / 2018
97 דקות/ דרמה
19:00 התכנסות
20:00הרצאה
20:30 הקרנת הסרט

שם הסרט: "אפשר לנשום בשקט "

סרט מפסטיבל ירושלים!

בימוי:    
איזולד אוגדוטיר:
תקציר: כמו איסלנדים רבים, גם לארה מתקשה להתאושש מהמשבר הכלכלי ונאבקת להבטיח חיים יציבים לבנה. היא מתחילה לעבוד במסוף ביקורת הדרכונים של שדה התעופה המקומי. ביום חורפי אחד לאחר שהיא מזהה דרכון חשוד, נעצרת פליטה מגינאה-ביסאו בשם אדג'ה. הימים חולפים והגורל מפגיש ביניהן שוב והשתיים יוצרות קשר חרף הפערים. כאשר לארה ניצבת מול החלטה גורלית, ידידתה החדשה מתגייסת לעזרתה. בסרטה הארוך הראשון שוזרת איזולד אוגדוטיר סוגיות גלובליות של הגירה וזכויות אדם לכדי דרמה אנושית ומרגשת שזיכתה אותה בפרס הבימוי בתחרות הבינלאומית של פסטיבל סאנדנס.

איסלנד/שוודיה/בלגיה /2018

102 דקות/ דרמה

מחיר- 30 ₪  בקופה

27 ₪  באתר

שם הסרט: "אדוני "
זוכה פרס – פסטיבל קאן 2018

בימוי: רוהנה גרה 
שחקנים:  טילוטמה שומה, ויבק גומבר, גיטאנג'טי קולקארני, ראול וורה 

 תקציר:
רטנה היא בחורה צעירה אשר חיה ועובדת כמנהלת משק בית בביתו של אשווין, בחור צעיר,  בערך בגילה, ממשפחה עשירה מאוד ממובמאי. נדמה שלאשווין יש הכל, אבל רטנה חשה שהוא אבוד, שהוא ויתר על החלומות שלו. היא, לעומתו, שנדמה שאין לה דבר, מלאת תקווה ועובדת בנחישות לקראת החיים שהיא מדמיינת לעצמה. בהדרגה נוצר קשר בין השניים והעולמות שלהם מצטלבים, אך האם יתכן עתיד משותף לשניהם?

הדרמה הרומנטית והמרגשת של רוהנה גרה הוקרנה בבכורה במסגרת 'שבוע הביקורת' פסטיבל קאן השנה וסחפה את הקהל ואת השופטים שהעניקו לו פרס מיוחד. הסרט, שנפרש על רקע הנופים מלאי הצבע של מומבאי, מספק הצצה מרתקת לחברה ההודית המעמדית ומגיש סיפור עדין, מלא השראה ומחמם לב.
הודו/ הינדי /2018
99 דקות/ דרמה
מחיר- 30 ₪  בקופה
27 ₪  באתר