מופע הצדעה לצה"ל וללהקות הצבאיות

"חזרה לשגרה"

מופע זה נולד בעקבות המצב הביטחוני בדרום. ילדי הסטודיו לתיאטרון באשקלון לגילאי 5-18 יציגו מעל בימת ההיכל, סצנות מתוך חוויות אישיות מטלטלות שהם בעצמם חווים מזה עשורים, לצלילי שירי הלהקות הצבאיות של פעם, המהווים נכס צאן ברזל בתרבות הישראלית.

הצורך בחיי שגרה נורמטיבים אצל ילד בדרום: רגעי האימה המטלטלים, סרנת האזעקה, איום הטילים, הנפש המדממת, הפצע שמנסה להגליד, הכמיהה לשלום, והחלום שחיילנו לא ישרתו יותר בלחימה בצבא, הינם חלומו של כל ילד המתגורר בדרום.

"הבמה של סלין" הינו סטודיו לתיאטרון לילדים באשקלון, אשר הוקם בשנת 2000 בסמוך למבצע "קשת בענן". עוד בטרם החל המבצע, נחשפו ילדי הדרום לראשונה לאיום טילי נ"ט, ולקיומן של מנהרות הברחה מאיימות, אשר לא נתנו מנוח לשגרתם של הילדים משנת 2000 ועד עצם היום הזה.

 אותם צרכני תרבות צעירים, שגדלו במציאות הזויה זו, פוקדים את הבמה בסטודיו "הבמה של סלין" אחת לשבוע, בכדי לגעת בכישרון על כל רבדיו.

עם השנים ולצד אימת הפחד, בימת הסטודיו, הפכה כלי טיפול חווייתי בעיקר לילדי הדרום, היות והבמה טומנת בחובה: אוורור רגשות, שחרור פחדים, ריסון אגרסיות, מיתוג כישרון, מינוף ביטחון עצמי, וקרש קפיצה משמעותית לשחקנים מתחילים בתעשיית הבידור בארץ ובעולם.

הנכם מוזמנים לפרמיירה "חזרה לשגרה" בכיכובם של ילדי הסטודיו לתיאטרון "הבמה של סלין"

יום א' | 28.6.20 | 20:00 | מרכז הכנסים הבינלאומי אשקלון

כתיבה ובימוי: סלין אבוטבול

עוזרת בימאית: ליטל אקריש מויאל

אולפן והפקה מוסיקלית: רמי והבה

הפקה ולוגיסטיקה: גיא מן

מדריכי הסטודיו: מור רבה,דור טיבי

כוראוגרפיה: יהב שוסטר,בר ג'אנו

מצפה לכם הפתעה מיוחדת !!!

במהלך האירוע מצפה לאורחינו הפתעה מיוחדת. 
אל תפספסו!