מרכז הכנסים - קונצרט
קלאסיקה וקלאסיקה של ג'אז
תאריך: 7/11/17  בשעה 19:30


הצלחתו המתפתחת של האמן הצעיר בן יעקובוב, מעוררת השראה. בקרוב יחגוג ארבע עשרה שנים, ועד כה זכה להשתתף בתחרויות רבות בארץ: שלושה תחרויות "פסנתר לתמיד" באשדוד, תחרות על שם פנינה זלצמן בכפר סבא, ותחרות "סקרצו" בפתח תקווה. כמו כן, לקח חלק בתחרויות בינלאומיות כגון: התחרות הבינלאומית לפסנתר על שם אלדונה דבריונייטה ותחרות הפסנתר הבינלאומית בבלגרד. בן הופיע בסדרת קונצרטים בתצורת סולו בערים בארץ, הופיע עם התזמורת הקאמרית של אשקלון, התזמורת הסימפונית של אשדוד, התזמורת הקאמרית הישראלית, והתזמורת הסימפונית של חיפה עם המנצחים מאיור דוליצקי, ואג פפיאן, עמוס טלמון ואריאל צוקרמן.
 
בניגוד לשאר הפסנתרנים אשר החלו ברובם את לימודי הנגינה בגילאים שלוש-ארבע, בן החל ללמוד בגיל מאוחר יחסית – בן שבע שנים היה. בן החל ללמוד בגיל שמונה במרכז למוסיקה בבית הספר "חופים" עם המורה ביאטריס קורוסטישבסקי. בגיל שמונה עבר ללמוד בקונסרבטוריון של העיר אשקלון תחת המורה תמרה יוסמן. במשך שנתיים הוא עבר בקלות את כל החומר הנלמד בבית הספר. מאז, היצירות אותם היה לומד ומנגן הגיעו לרמה הגבוהה של אומני הפסנתר.
יומו של האמן הצעיר נמדד בצורה מסודרת על מנת לא לפספס אף דקה של אימונים. בן הוא תלמיד מצטיין גם בבית ספרו, יחד עם לימודי הפסנתר הוא מסוגל גם להשקיע בלימודי בית הספר למען תעודת הבגרות. כמו כן, בן מנגן בתופים בצורה מקצועית והוא מאוד נהנה מהעניין.  הרפרטואר של בן רחב ומגוון מאוד, ונכנסים בו יצירות קלאסיקה, מוסיקה עממית (תרבויות שונות בעולם) ומוסיקת ג'אז. בן מנגן גם בתצורת סולו וגם יחד עם הרכבים.
לאחר הופעתו של בן בפסטיבל תחרות קריינב הבינלאומית השביעית במספרה, הגיב הפסנתרן המכובד ולדימיר אובצ'יניקוב: "הפוטנציאל של הילד הזה הוא אדיר, ללא ספק מחכה לו עתיד מובטח וגדול בתחום הזה." (פברואר 2017, קיאסו, שוויץ)
 
אנו מזמינים אותכם לקונצרטים בשם "קלאסיקה וקלאסיקה של ג'אז" עם תוכנית חדשה ודינאמית שכוללת יצירות מאת: שופן, ליסט, מנדלסון, רוסיני, ג'.רמו, רחמנינוב, פרוקופייב, צ'ייקובסקי.                                                                  גרשויין, תלוניוס מונק, קול פורטר, גיא ווד, אנטוניו קרלוס.
נשמח לראותכם!