מרכז הכנסים - הבמה של סלין
"קונצ'רטינה וגיטרה"
מופע מחווה לגדול אמני ישראל בכל הזמנים, הזמר השחקן

אילי גורליצקי

"הבמה של סלין" מצדיע למר אילי גורליצקי על עשרות שנים של יצירה לתרבות בישראל ,ותרומה עצומה לזכויות האמנים המבצעים במדינה.
אילי גורליצקי נולד בת"א, ונקרא על שם שליט ברית המועצות ולדימיר איליץ לנין.בהיותו בן 17 התקבל לבית ספר הדרמטי של תאטרון "הקאמרי". בשנת 1955 שיחק ב"הנפש הטובה מסצ'ואן" ושנה א"כ שיחק ב "הוא הלך בשדות".
בגיל 21 התקבל ללהקת פיקוד מרכז ושימש כסולן בשירי הלהקה.
לאחר שחרורו חזר לתאטרון "הקאמרי" ושיחק ב-"הלילה ה-12" של שקספיר, וב "כנרת כנרת" של נתן אלתרמן.  בשנת 1964 הועלה בקאמרי המחזמר  "שלמה המלך ושלמי הסנדלר" ,אילי שיחק את שני התפקידים: שלמה המלך ושלמי הסנדלר. מחזמר זה זכה להצלחה גדולה וגרף קופות שלא היו כדוגמתם בעולם התאטרון.בעקבות המחזמר המצליח העלה אילי לצידה של שותפתו לבמה, השחקנית יונה עטרי, את המופע "שוק המציאות" .בשנת 1967 השתתף בסרטו עשור השבחים של אורי זוהר "שלשה ימים וילד",
בשנת 1968 העלה עם יוסי בנאי ז"ל את תכנית הבידור "חכמים בלילה",
ובשנת 1969 זכה אילי בכינור דויד. בשנת 1981 השתתף במחזמר "ברנשים וחלומות" לצדם של ירדנה ארזי,עירית ענבי,חנה לסלאו,שולה חן ורחלי חיים.
אילי הנחה בטלוויזיה את "מדע פופולרי" ,דובב את דמותו של הנחש בסרט "ספר הג'ונגל" ואף השתתף בשנת 2009 במופע "שגעון המוסיקה" ושוב לצידה של יונה עטרי ודפנה ארמוני בהשתתפות התזמורת הסימפונית חיפה.
אילי הוא חובב פילוסופיה ועוסק באלוהות וקבלה.
הוציא שני ספרי פילוסופיה "הסוד הכמוס" ו "טהירו".
 אודות מפעל חייו...
בתחילת שנות השמונים ייסד בגאון את ארגון אמ"י, ומונה למנהלה הראשון, וכיום אילי משמש כמנכ"ל ויו"ר "אשכולות" האחראית על חלוקת תמלוגים לאמנים מבצעים שהוקמה בשיתוף עם חברו לבמה השחקן ששי קשת.
בהערכה
כוכבי "הבמה של סלין"

אורח נכבד !
הנך מוזמן להפקת הסיום של הסטודיו לתאטרון
  "הבמה של סלין" 
במופע "קונצ'רטינה וגיטרה"
במעמד השחקן מר אילי גורליצקי
מיסד אמ"י ויו"ר "אשכולות"
יום ראשון י"ז בתמוז ה-1.7.18 בשעה 20:00 

במרכז הכנסים שבמכללת אשקלון (אולם C).
כתיבה ובימוי: סלין אבוטבול
עוזרת בימאית: ליטל אקריש
וידאו ולוגיסטיקה: גיא מן
אולפן וניהול מוסיקלי : רמי והבה
כוריאוגרפיה : יהב שוסטר
עוזר בימאית : גיא מן