מרכז הכנסים - הדברים שיהפכו את הכנס העסקי שלך להצלחה!
הדברים שיהפכו את הכנס העסקי שלך להצלחה!
איך תהפכו את הכנס העסקי שלכם להצלחה אמיתית!

אם אתם מתכננים אירוע עסקי, וודאי שאלתם את עצמכם את שאל מיליון הדולר - מה יהפוך את האירוע להצלחה אמיתית?

אספנו עבורכם 5 עוגנים לאירוע עסקי מוצלח, שיגרום לאורחים שלכם לדבר עליו גם שבועות לאחר מכן:

מקום - אחת המטרות המרכזיות בהפקת אירוע עסקי, היא ליצור תחושה של השקעה בקרב האורחים. לכן, אנו ממליצים לבחור אולם מרשים שמיועד לכנסים עסקיים (לא כזה שמשמש כמתנ"ס בשעות אחה"צ). אולם שמכיל את כל העזרים המקצועיים, החשובים שיסייעו לכם במהלך האירוע.
בשנים האחרונות הוקמו מרכזי כנסים מרשימים ומקצועיים בערי הפריפריה והפכו למבוקשים במיוחד, בשל מחירים נוחים יותר, היעדר עומסי תנועה בעיר ובעיות חניה (קשות).

תוכן - התוכן הוא המלך! זה נכון במיוחד לגבי כנסים עסקיים. האורחים שלכם מגיעים לראות ולהיראות, להתאוורר, אך הם מגיעים בעיקר כדי ללמוד ולקבל ערך מקצועי. לכן, מומלץ וחשוב להשקיע במרצים שיעניקו מהידע ומהניסיון שלהם למשתתפים (ולא רק ימכרו להם). ככל שתספקו ערך רב יותר למשתתפי הכנס, כך תעלה שביעות רצונם וכך ישמחו להגיע גם לכנסים הבאים שתארגנו!

אוכל - אחד הפרמטרים שיהפכו את הכנס שלכם מטוב למצוין - הוא האוכל.
לאוכל משמעות אדירה בכנסים עסקיים ומקצועיים, וחשוב להשקיע בו לפרטי פרטים, כולל עריכת טעימות מקדימות. אם האוכל יהיה טוב, זה בהחלט יעניק לכם נקודות זכות רבות (לפעמים יותר מהתוכן), אם הוא יהיה גרוע, או לא יהיה בכלל - האורחים שלכם יזכרו זאת היטב ואף ידברו על כך עם חבריהם.

מתנה - כולנו אוהבים מתנות... ולכן, חלוקה של מתנה, אפילו קטנה בסוף האירוע, תשלח את האורחים שלכם הביתה עם תחושה נעימה. תוכלו להעניק מתנה מנותן חסות או אפילו להשקיע תקציב מיוחד במתנה אישית ממותגת - זה יענה על הצורך שלכם כחברה ויהווה עבור האורחים שלכם מזכרת נחמדה מהאירוע.

חניה - אם חשוב לכם להתחיל בזמן את האירוע ולמנוע מהאורחים שלכם סבל רב, דאגו לבחור אולם כנסים עם חניה בקרבת מקום!  אם לא חינמית, אז לפחות במחיר משתלם. בדקו האם יש למקום הסדר עם חניון קרוב ויידעו את האורחים שלכם על כך. חניה עלולה להיות אבן נגף אמיתית בהגעה לאירוע וכדאי לחסוך אותה מראש.

הכתבה באדיבות נטע דגן – מנכ"לית מרכז הכנסים הבינלאומי - לכנסים, תרבות ואקדמיה